RD Staříč

Velkorysý, moderní dvoupodlažní rodinný dům se zastřešeným stáním pro automobil v klidné části města Staříč s výbornou dostupností do Ostravy nebo Frýdku – Místku. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk 136 m2 užitné plochy spolu se suterénem 63 m2 a pozemkem o rozloze 577 m2.

Přízemí domu je tvořeno vstupní chodbou přecházející do otevřeného útulného obývacího pokoje, jehož součástí je velká kuchyňská linka, jídelní zóna a pohodlný vstup na terasu. Nedílnou součástí podlaží je koupelna s toaletou a praktickou technickou místností. Na druhém podlaží se nachází hlavní ložnice, dva pokoje pro děti, případně pracovna nebo pokoj pro hosty a druhá koupelna s toaletou. Dům je plně podsklepen a připraven na nespoutanou realizaci vaší fantazie. Bude to vlastní wellness, posilovna, dětský koutek, domácí kino nebo třeba vinný sklípek.

Rekonstrukce celozděného domu zahrnuje celkovou přestavbu a modernizaci do stavu novostavby. Nové vyzdívky, podlahy, stropy, rozvody, hydroizolaci, zateplení domu. Kompletně vyměněná sedlová střecha včetně konstrukce. Okna s izolačními trojskly. Interiér domu zdobený hladkou sádrovou omítkou. Moderní obklady, dlažba a truhlářská práce na míru. Vytápění zajištěno podlahovým vytápěním spolu s efektivním tepelným čerpadlem.

Umístění: Staříč
Aktuální stav: probíhá výstavba – možnost ovlivnit finální podobu před dokončením
Na prodej: ANO
Cena: 8.500 000,-Kč

Detail nabídky získáte na tel. čísle +420 608 729 710 nebo e-mailu info@owndevelopment.cz.​
Potřebujete poradit?

Napište nám.

Rádi vám poradíme. Probereme detaily vašich požadavků a vymyslíme pro vás to nejlepší možné řešení.